Akcesoria i meble ogrodowe sklep!

Kupując meble ogrodowe sklep musisz wyposażyć się także w akcesoria. Istnieją dwa rodzaje parasoli: parasol tradycyjny i parasol wolnostojący na wsporniku. Tradycyjne parasole stoją do góry i zazwyczaj przechodzą przez otwór pośrodku stołu. Podczas gdy parasole wspornikowe są wolnostojące, z zakrzywionym ramieniem, które unosi się nad Twoimi meblami. Można je również normalnie manewrować w różnych pozycjach. Niektóre sklepy robią również parasole, które przyczepiają się do ściany zewnętrznej. Są świetne, jeśli masz mało miejsca. Podstawa utrzymuje parasol stabilnie na ziemi. Niektóre parasole będą dostarczane z podstawą, ale w przypadku większości trzeba ją kupić osobno. Twoja waga podstawowa będzie zależeć od rozmiaru i typu parasola. Na przykład tradycyjny parasol o długości około 2 m będzie wymagał masy podstawy co najmniej 15 kg. Jednak parasol wspornikowy o długości 4 m będzie wymagał podstawy o wadze 50 kg.

Skontaktuj się z dostawcą mebli i parasoli, aby uzyskać zalecaną gramaturę. Zawsze upewnij się, że parasol jest mocno przykręcony do podstawy, zdejmij go i przechowuj w bezpiecznym miejscu podczas silnego wiatru. Jeśli parasol zamoczy się, pozwól mu całkowicie wyschnąć przed złożeniem.

Czy potrzebujesz także pokrowce na meble ogrodowe sklep? Pokrowce na meble ogrodowe są dostępne w różnych gotowych kształtach i rozmiarach lub możesz wybrać opcję na zamówienie. Pierwszym krokiem powinno być zawsze zmierzenie mebla, aby otrzymać odpowiednio dopasowany pokrowiec. Na przykład, mierząc stół ogrodowy i inne meble ogrodowe sklep, należy mocno wsunąć wszystkie krzesła pod stół przed użyciem taśmy mierniczej, aby określić długość, szerokość i wysokość. Następnie musisz wybrać rodzaj ochrony, której potrzebujesz. Większość powinna wybrać opcję wodoodporną, ale można również znaleźć pokrowce chroniące przed promieniami UV.