Duże sklepy ślusarskie a dorabianie kluczy Okęcie

W dużych sklepach na Okęciu z narzędziami pracownicy mogą wiedzieć, jak korzystać z maszyny do wycinania kluczy, ale rzadko mają okazję z niej korzystać, więc nie znają lub mogą zapomnieć o niuansach maszyny i o tym, jak upewnić się, że klucze są idealnie dopasowane i czego potrzeba, aby stworzyć idealny duplikat uzyskany poprzez dorabianie kluczy Okęcie.

Ponieważ jesteśmy specjalistami w zakresie docinania kluczy, nasze maszyny mają ogromne znaczenie dla naszej działalności i są z najwyższej półki. To, co znajdziesz w sklepie ze sprzętem, prawdopodobnie nie będzie tak dobre. Ponadto nikt w dużym sklepie z pudełkami nie zwraca uwagi na konserwację maszyny, podczas gdy my rutynowo kalibrujemy nasz przecinak do kluczy. Jeśli chodzi o wycinanie zduplikowanych kluczy poprzez dorabianie kluczy Okęcie, najważniejsza jest precyzja.

Jak widać na zdjęciu na naszej stronie www, klucz po lewej został zrobiony przez duży sklep pudełkowy, a po prawej jest nasz – wykonany poprzez dorabianie kluczy Okęcie. Duży klucz pudełkowy ma nacięcia zbyt głębokie i zbyt daleko z tyłu na ostrzu klucza. Po włożeniu klucza do zamka bolce wewnątrz zamka mają wpaść w doliny klucza tworząc linię ścinania na górze wkładki.