Dziecięce, damskie i męskie peruki Katowice

Proces obejmujący przenoszenie włosów od fryzury do peruki Katowice, w tym sortowanie włosów (bez szarości!) I zszywanie ich na czapce w kształcie głowy odbiorcy, w zaskakująco skomplikowany sposób. Ta skomplikowana praca wykonywana jest ręcznie, pojedynczo, zgodnie z wideo. Wszystkie włosy są szczotkowane, traktowane i mieszane z innymi włosami o podobnym kolorze, dzięki czemu powstałe peruki Katowice wyglądają jak najbliżej naturalnych włosów.

Wykonanie jednej peruki Katowice zajmuje od 20 do 30 kucyków. Według salonu Rokoko z Katowic istnieją pewne wytyczne, których należy przestrzegać, jeśli chcesz przekazać swoje zamki: musisz mieć minimum 20 cm, aby odciąć i nie mogą brać trwałych włosów lub farbowanych włosów. Przed wysłaniem upewnij się, że twoje włosy są czyste i suche. (Najwyraźniej mokre włosy zbierają pleśń i jaki potwór daje dziecku spleśniałe i zagrzybione włosy?)

Kiedy osoba cierpiąca na raka dostaje nową perukę, najpierw chwyta ją, by ją sprawdzić i poczuć, z szerokim uśmiechem na twarzy. Ale kiedy ma to na głowie, macha nią i przesuwa przez nią pędzel, jest to jakby moment WSZYSTKICH ODCZUCIA. Po prostu normalne małe dziecko z uroczą głową o długich, lśniących włosach. Nie, masz coś w oku.