Gdzie znajdę dobre kursy kitesurfingu?

Najlepsze kursy kitesurfingu znajdziesz w ofercie szkoły Surfbrother. Te kursy kitesurfingu nie tylko pozwolą Ci na świetną zabawę i poprawę Twojej koordynacji ruchowej, ale także świetnie wpłyną na Twoją sylwetkę.

Co najbardziej płonie, gdy uprawiasz kitesurfing? Czy to twoje płuca, ręce, nogi czy mózg? Nie potrafię powiedzieć, ile razy to widzę … .. kitesurferzy, którzy nie pływają tak często, uderzają w wodę po raz pierwszy od 6 miesięcy i po prostu wysadzają! Ramiona pracują 10 razy za ciężko, adrenalina pompuje; powrót na tablicę jest całkowicie ekscytujący! Sześć minut później, z trudem łapiąc oddech i ledwo będąc w stanie poradzić sobie z bomem, całujesz ziemię raz z powrotem na brzegu.

Czy można tego uniknąć? Otrzymałem kilka próśb o podzielenie się wskazówkami na temat treningu poza sezonem, abyś był gotowy na uderzenie w wodę, gdy nadejdzie Twój czas! Najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie tego jest znalezienie czegoś, co CIESZ SIĘ ROBIĄ- Jeśli nie znosisz utknięcia w pocie z 138 innymi ludźmi na bieżni, to nie jest dla ciebie. Lubię znaleźć jakiś sport, sprawić, by było fajnie… kursy kitesurfingu, które zawsze przychodzą mi do głowy – gdy chcesz znaleźć sport, który robi wszystko: cardio, nogi i ręce, ale co najważniejsze, musisz się dobrze bawić!