Projektant wnętrz Warszawa zaprasza – portfolio do wglądu!

Główne elementy wystroju wnętrz są dobrze udokumentowane. Ale niektórzy zostali zapomniani w pośpiechu, aby odkryć nowy produkt, projektanta wnętrz lub firmę z Warszawy. Dzisiaj przyjrzymy się elementom wystroju wnętrz, na które musisz zwrócić uwagę przy projektowaniu dowolnego pomieszczenia lub nieruchomości. Więc w żadnej kolejności, zacznijmy …

PRZESTRZEŃ.
Jaką masz przestrzeń? Negatywne lub nieumeblowane miejsce jest równie ważne jak umeblowane. Oczywiście jako projektant wnętrz Warszawa nie musisz wypełniać każdej dostępnej przestrzeni i mądrze jest nie zapełniać pokoju meblami i akcesoriami. W małych przestrzeniach można umieszczać duże przedmioty, aby oszukać oko, że jest to większa przestrzeń. Widać to bardzo często na korytarzach. Duże doniczki w rogach, ogromne dzieła sztuki itp. W długich pokojach rozważ podzielenie pokoju, aby stworzyć różne obszary zainteresowania. Pomyśl także o tym, do czego przyzwyczaja się pokój. Jeśli wolny pokój jest najczęściej wykorzystywany jako gabinet, pomimo posiadania wolnego łóżka, umieść biurko w miejscu o największej jasności. Być praktycznym. Musisz być w stanie poruszać się po każdym obiekcie i usiąść bez wtrącania się do rzeczy. To po prostu ergonomia, ale należy o tym pomyśleć.

OŚWIETLENIE.
Ile masz światła w ciągu dnia (wschód słońca, południe i zmierzch)? Naprawdę oceń skąd pochodzi twoje światło. Następnie, jako projektant wnętrz Warszawa, możesz sprawdzić, jakie aplikacje kolorowe zwiększą tę przestrzeń. Dla niektórych zastanów się nad oświetleniem w nocy (najważniejszą częścią dnia). Kiedy myślę o świetle, często myślę o cieniu. Strumień światła jest świetny do każdego pomieszczenia, ale gdzie nie trafia? Jeśli, jako projektant wnętrz Warszawa, zamierzasz oświetlać miejsca bez bezpośredniego światła dziennego, musisz ustalić, co działa najlepiej – oświetlenie ścienne, podłogowe lub sufitowe. następnie odpowiednio zaplanuj, na początku programu.