Wymiana baterii iPhone Warszawa, woj. mazowieckie

Właściciele iPhone’ów starają się wymienić baterie, więc listy oczekujących w Apple Genius Bar stają się coraz dłuższe. Ale jeśli nie chcesz czekać, możesz samodzielnie wymienić baterię. Krótko mówiąc, Apple przyznał, że twój iPhone będzie aktywnie zwalniał, jeśli ma starą, zdegradowaną baterię, więc jej wymiana baterii iPhone Warszawa z czasem będzie koniecznością. Aby odzyskać utraconą wydajność, zaleca się jednak wymianę baterii na nową. Jedynym problemem jest to, że w każdym sklepie Apple Store znajduje się lista oczekujących. Możesz wypróbować lokalnego Autoryzowanego Usługodawcę takiego jak TelHelp, ale nadal istnieje spora szansa, że ​​znajdziesz się na liście oczekujących. I może minąć trochę czasu, zanim wszystko się uspokoi. Niektórzy cierpliwi właściciele iPhone’ów mogą poczekać, ale jeśli chcesz teraz wymienić baterię, najlepszą opcją jest samodzielna wymiana baterii iPhone Warszawa.

To może wydawać się trudne zadanie, ale jest bardziej wykonalne niż myślisz i tak samo tanie. Osobiście postanowiłem stracić dziewictwo z majsterkowania na iPhonie i wypróbować je na iPhonie 7 mojej żony. Oto moje przemyślenia na temat tego procesu.

Części i narzędzia są łatwe do zdobycia (i są tanie)! Oczywiście przed wymianą baterii iPhone Warszawa w salonie Apple potrzebujesz odpowiednich narzędzi i nowej baterii zastępczej. Na szczęście TelHelp, serwis dla którego wymiana baterii iPhone Warszawa to pestka, sprzedaje zestawy do wymiany baterii do większości iPhone’ów, które obejmują nową baterię zastępczą wraz ze wszystkimi narzędziami potrzebnymi do wykonania zadania. Najlepsze jest to, że te zestawy nie są o wiele droższe niż to, co ładuje Apple. Zestaw iPhone 7 kosztuje około 100 złotych po uwzględnieniu kosztów wysyłki. Płacenie 70 złotych dodatkowo nie jest zbyt odrażające, aby uniknąć tygodniowego oczekiwania. Ponadto, serwis TelHelp w Warszawie, oferuje również bardzo dokładne instrukcje wymiany baterii, od pokazania zbliżeń procesu. Nawet jeśli nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłeś, te przewodniki poprowadzą Cię krok po kroku.