Dąbki Wczasy i inne nadmorskie miejscowości

Obiekt nad oceanem, idealny na autentyczne wakacje w Dąbki Wczasy dla maksymalnie 13 gości. Nieruchomość podzielona jest na 4 apartamenty idealne do prywatności w gronie rodziny lub przyjaciół. Dokonując rezerwacji u nas, Ty i Twoi goście będziecie mogli cieszyć się całym obiektem. Prywatnie ogrodzony z bezpośrednim dostępem do naszej plaży, idealny do opalania. Wystarczy 40 kroków, a dotkniesz piasku i słonej wody. Nieruchomości Dąbki Wczasy z basenem, krytym parkingiem, Wi-Fi i nie tylko.

Każde mieszkanie liczy się z indywidualnym dostępem.

Nieruchomość podzielona jest w następujący sposób:

  1. Apartament Dąbki Wczasy z dwiema sypialniami na pierwszym piętrze, który może pomieścić od 3 do 6 gości. Pierwsza sypialnia jest wyposażona w łóżko typu queen-size, klimatyzację, szafę i telewizor/DirecTV. i drugi pokój z dwoma łóżkami typu queen-size, klimatyzacją, szafą i telewizorem/DirecTV. Łazienka i w pełni wyposażona kuchnia są wspólne dla tych samych gości zatrzymujących się w tym apartamencie.
  2. Apartament w Dąbkach na wczasy typu studio na drugim piętrze, który może pomieścić od 2 do 3 osób. Wyposażony w łóżko typu queen-size, podwójne łóżko, klimatyzację, 45-calowy telewizor Smart TV/DirecTV, szafę, prywatną łazienkę, kuchnię i prywatny taras.