Garażowe bramy Reda

Myślisz, że potrzebujesz nowej bramy i drzwi garażowych – jeśli tak jest sprawdź ofertę firmy Apus, oferującej garażowe bramy Reda.

Jak znaleźć idealną bramę garażową z najlepszym mechanizmem? Mechanizm otwierania drzwi garażowych trwa zwykle 10–15 lat. To oczywiście zależy od tego, jak często go używasz. Czy uważasz, że twój otwieracz może być nieaktualny? Zastanawiasz się nad zastąpieniem go? Oto rzeczy, o których musisz pomyśleć, aby znaleźć idealny otwieracz dla siebie!

Hałas: Czy masz sypialnię lub salon bezpośrednio przy garażu lub nad nim? Jeśli tak, to napęd pasowy może być odpowiedni dla Ciebie. Mechanizm otwierający z napędem pasowym jest znacznie cichszy niż napęd łańcuchowy.

Technologia: Czy jesteś zainteresowany otwieraczem z najnowszą technologią? Brama garażowa, a w zasadzie jej system, który ma łączność z Internetem może być dla Ciebie. Wiele urządzeń otwierających ma teraz aplikacje na smartfony. Umożliwiają one sterowanie drzwiami z telefonu lub powiadamianie, jeśli drzwi nieoczekiwanie się otworzą. Wiele ma również technologię, która automatycznie zamknie drzwi, jeśli zapomnisz. Wiele nowych otwieraczy jest również wyposażonych w podtrzymanie bateryjne. Oznacza to, że w przypadku awarii zasilania nadal możesz wejść lub wyjść z garażu. Jeśli często wchodzisz do garażu z domu, chodzenie do ciemnego garażu zawsze stanowi problem. Ważną cechą może być światło czujnika ruchu. Nigdy więcej nie wchodź do ciemnego garażu.

Moc: Starsze urządzenia do otwierania drzwi garażowych Reda miały moc od 1/3 do 1/2 koni mechanicznych. Dzisiejsze nowoczesne otwieracze wahają się od ¾ do 1 ¼ mocy. Ten wzrost mocy oznacza, że ​​Twój system może trwać dłużej. Jeśli masz za duże drzwi, takie jak te do przechowywania RV, moc będzie ważna. Często w przypadku drzwi o dużych rozmiarach zalecamy montaż boczny lub otwieracz z napędem śrubowym.

Wygoda: Czy kiedykolwiek opuściłeś dom, aby wyprowadzić psa lub jeździć na rowerze, ale okazało się, że zapomniałeś kluczy? Czy spanikowałeś, kiedy odebrałeś telefon od dziecka, że ​​zgubił klucze? Jeśli tak, nowe drzwi otwierane automatycznie mogą być odpowiedzią na twoją frustrację. Nowe mechanizmy otwierania bramy Reda mają funkcje, które zapewnią, że już nigdy nie zamkniesz się w domu. Bezprzewodowa klawiatura umożliwia dziecku wejście do domu po szkole bez możliwości zgubienia kluczy. Świetnie sprawdzi się również w nagłych wypadkach, gdy potrzebujesz sąsiada do chodzenia lub karmienia swojego zwierzaka. Bez względu na to, czego szukasz w nowym urządzeniu do otwierania drzwi i bram garażowych, firma Apus z Redy zapewni ci ochronę. Gdy będziesz gotowy, aby sprawdzić opcje, zadzwoń do naszego zespołu. Pomożemy Ci znaleźć idealne garażowe bramy Reda i system otwierający dla Ciebie.