Projektowanie sklepów internetowych Gdynia i Gdańsk!

W dzisiejszych czasach konsumenci odwiedzający projektowanie sklepów internetowych Gdynia coraz częściej używają telefonów komórkowych do robienia zakupów i interakcji z markami online. Wystarczy kilka przewinięć i kliknięć, aby konsumenci mogli kupować produkty bezpośrednio ze swojego ekranu – dlatego bardzo ważne jest projektowanie sklepów internetowych Gdynia, aby Twoja witryna była przyjazna dla urządzeń mobilnych i responsywna na wszystkich urządzeniach.

Ostatnie raporty pokazują, że 79% użytkowników smartfonów kupowało produkty online za pomocą swoich urządzeń mobilnych w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, a ze względu na globalną pandemię wiele marek B2B przyjęło witryny mobilne – 80% kupujących B2B używa teraz urządzenia mobilnego do robić zakupy. W ostatnich latach nasilił się również rozwój aplikacji pod własną marką, co utorowało drogę do optymalizacji podróży klienta online.

Jak przygotować witrynę na urządzenia mobilne i wykonać projektowanie sklepów internetowych Gdynia? Upewnij się, że ma responsywny projekt, który można dostosować do różnych rozmiarów ekranu, układów i rozdzielczości, i przeprowadź test przyjazny dla urządzeń mobilnych, aby upewnić się, że wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach. Możesz także użyć kreatorów witryn typu „przeciągnij i upuść”, takich jak biuro projektów sklepów internetowych Gdynia, a nawet pobrać szablony witryn eCommerce, aby Twoja witryna była bardziej responsywna.