Szkolenia kierowców Legionowo – ile trwają i jaki jest cennik?

Zezwolenie szkoleniowe po szkoleniach kierowców Legionowo nie jest pełnym prawem jazdy i należy przestrzegać kilku ważnych ograniczeń, kierując pojazdem dowolnego typu na podstawie zezwolenia szkoleniowego. Musisz:

Należy towarzyszyć podczas jazdy gdy trwają szkolenia kierowców Legionowo. Jeśli posiadasz pozwolenie szkoleniowe na samochód osobowy, ciężarówkę lub autobus, musi Ci przez cały czas towarzyszyć i nadzorować wykwalifikowany kierowca. Za kierowcę kwalifikowanego uważa się osobę, która posiada pełne prawo jazdy tej samej kategorii nieprzerwanie przez okres 2 lat. Jeżeli posiadasz pozwolenie szkoleniowe na prowadzenie motocykla, musisz ukończyć wstępne szkolenie podstawowe (IBT), zanim będziesz mógł prowadzić pojazd bez nadzoru (więcej informacji znajdziesz w części „Praktyka jazdy” poniżej).
Wyświetl tablice L. Posiadacze pozwolenia na szkolenia kierowców Legionowo na wszystkie kategorie (z wyjątkiem pojazdów służbowych) muszą podczas jazdy nosić tablice z literą „L”. Posiadacze pozwolenia szkoleniowego na motocykle muszą mieć tabliczki „L” na żółtej odblaskowej kamizelce, która jest dobrze widoczna z przodu i z tyłu kierowcy.
Trzymaj się z dala od autostrad. Jako posiadacz pozwolenia szkoleniowego nie możesz jeździć po autostradzie.
Nie ciągnąć przyczep. Niektórym posiadaczom pozwolenia szkoleniowego na prowadzenie samochodów osobowych, ciężarówek lub autobusów nie wolno ciągnąć przyczepy. Przeczytaj więcej na temat zezwoleń szkoleniowych na przyczepy.
Nie przewozić pasażerów za opłatą – tego uczą szkolenia kierowców Legionowo. Jako posiadacz zezwolenia szkoleniowego w Legionowie nie możesz przewozić żadnego pasażera za zapłatą lub za wynagrodzeniem. Jeśli posiadasz pozwolenie szkoleniowe na motocykl, nie możesz przewozić żadnych pasażerów, dopóki nie zdasz egzaminu.