Jak usunąć profesjonalnie wykonane paznokcie Reda?

Od kształtów trumny, sztyletu i migdałów istnieją setki sposobów, w jakie twoje paznokcie Reda mogą dać ci życie. Ale to, co dają, mogą również zabrać. Materiały użyte do nakładania akrylu wraz z końcówkami mogą spływać po paznokciach, pozostawiając je słabe i bardziej podatne na pękanie. Specjalista wykonujący paznokcie Reda opowiada nam o tym, jak odmłodzić swoje prawdziwe paznokcie, gdy zdejmie się sztuczne.

1. Odetnij je!
Po usunięciu końcówek paznokcie najprawdopodobniej z nimi wyrosły. Stylistka paznokci Reda mówi, że jeśli gwóźdź jest słaby, to ta część paznokcia jest już martwa i tak czy inaczej pęknie. Powinieneś obciąć paznokcie i zacząć od nowa, aby je odbudować.

2. Użyj utwardzacza do paznokci.
Mówi się, żeby stosować go codziennie przez dwa tygodnie. Możesz nałożyć na niego polski połysk i nadal używać go jako lakier nawierzchniowy. Możesz zredukować aplikację do jednego raz w tygodniu przez kilka miesięcy, a zaczniesz widzieć, jak twoje paznokcie wracają do życia.

3. Zachowaj swój naturalny kształt!
Każdy lubi kształtować paznokcie w kreatywny, zwykle nienaturalny sposób. Stylistka wykonująca paznokcie Reda mówi, że kształtowanie paznokci w sposób, w jaki rosną naturalnie, pomoże im szybciej rosnąć bez pęknięć i złamań. Jeśli te kroki są dla Ciebie za trudne koniecznie udaj się do stylisty paznokci z Rumi, Redy, woj. pomorskie.